• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905327675775
  • https://www.instagram.com/dansozkiralamaa/
WHATSAPP TIKLA BAGLAN
 whatsapp
Takvim
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam7
Toplam Ziyaret176281
Site Haritası

HAKKIMIZDA

Dansöz Kiralama

 
PROFESYONEL DANSÇI ORGANİZASYONU 
hizmetleri sunan şirketimiz istanbul mecidiyeköy de hizmet vermektedir.

Dansöz kiralama hizmeti sunan şirketimiz adece bu işde olmamakla birlikte bünyesinde her anlamda hizmet vermektedir fuar organizasyonlarında manken model ve servis hostesleri dans konusunda ise  oryantal gogo boy bayan dansçı ve oryantal organizasyonları düğün davet konusunda kına geceleri organizasyonları ve malzeme kiralama ve tekne kiralama yat kiralama hizmetleri süsleme konusunda da hizmet vermekteyiz ve alanında oldukça başarılı çalışma arkadaşları ile alanında üst düzey hizmetler vermektedir

Aklınıza gelebilecek bütün organizasyonlarda müşterilerin hizmetinde olan firmamız, deneyimli ve profesyonel personeliyle gün geçtikçe büyümektedir. Vip organizasyon olarak bünyemizde birçok organizasyon çeşitlerinde iş deneyimi olan elemanlarımız mevcuttur. 2004 yılında sektöre adım atan firmamız, bulunduğu birçok organizasyonda, Türkiye bölgesinde güven veren hizmeti ve hizmet çeşitliliği sayesinde hak ettiği değeri bulmuştur. Amacımız en kısa sürede en ekonomik şartlarda en güzel hizmeti verebilmektir. Deneyimli çalışanlarımız ve sürekli güncellenen teknik altyapımızla İstanbul´un tüm bölgesinde birçok başarılı organizasyona imza atmanın gururunu yaşamaktayız. Hizmet alanımız sürekli genişlemektedir. Ve firmamız ülke genelinde birçok büyük organizasyonda başarı ile görev almıştır. Çalıştığımız büyük kuruluşların isimlerini referanslar bölümünden inceleyebilirsiniz.
Katalog çekiminden, Hostes-Manken hizmetleri, Kına organizasyonu palyaço hizmetlerinden, Sünnet Organizasyonu açılış organizasyonları na, düğün davet organizasyonlarından, havai fişek gösterilerine, fuar organizasyonlarından, Catering hizmetlerine, Web tasarım hizmetlerine ve daha aklınıza gelen birçok organizasyon işlerinde güvenle hizmet vermektedir. Sayısız firma ve bayi toplantıları, düğün, festival ve konser organizasyonlarında yer aldık. Birçok sanatçı ve siyasetçiye organizasyonlarda yardımcı olduk. Yaptığımız katalog çekimleri ile birçok ünlü markanın tanınmasını sağladık. Deneyimli ve profesyonel personellerimizle girdiğimiz her işten yüzümüzün akıyla çıktık. Siyasi partilerle, otomobil markalarıyla, GSM şirketleriyle ve TV kanallarıyla başarılı organizasyonlar düzenledik. Hepsini de başarı ile tamamladık.
Bölgemizde organizasyon denilince akıllara gelen ilk organizasyon olmanın gururunu yaşıyoruz.  Oryantal Ve Dansöz Kiralama Deneyimli manken ve oyuncu kadromuzla da reklam ve katalog çekimlerinde ilk tercih edilen firma olduk. Sürekli yenilenen ve eğitimli personelimiz ile kusursuz hizmet anlayışı düşüncesindeyiz. Bu güne kadar verdiğimiz bütün organizasyon hizmetlerinde nasıl başarı ile ayrıldıysak bundan sonraki süreçte de aynı başarı ve hizmet anlayışı içerisinde hizmetlerimize devam edeceğiz. Siz değerli müşterilerimizin en mutlu günlerini daha da mutlu bir hale getirebilmek için elimizden geleni yapacağız.
Yat Kiralama
 yat kiralama
Saat
Hava Durumu