• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905327675775
  • https://www.instagram.com/dansozkiralamaa/
WHATSAPP TIKLA BAGLAN

alo dansöz hattı


 

 

 Site Haritası
Dansöz kiralama

Dansçı Kiralama Fiyatları

 dansçı kiralama

Dansçı Kiralarken Nelere Dikkat Etmelisiniz

Özel gecelerinizin daha iyi ve daha eğlenceli olmasını istiyorsanız sizlerde bu gecelerinizi daha farklı hazırlayabilirsiniz. Sizlerde bu geceler için özel olarak dansçı kiralama yöntemlerini seçerek gecelerinizi daha unutulmaz hale getirebilirsiniz. Tamamen sanat üzerine kurulu bu yapıda hiçbir şekilde cinsellik geçmez. Sizlerin tercih lerine göre özel olarak hazırlanan gösterileri sizlere sunulmaktadır. Sizlerin gününe özel her türlü dans gösterisi bulunmaktadır. Sizlerin yapması gereken tek şey bizleri aramak ve özel gününe göre bir dans gösterisi seçmektir. Özellikle en çok tercih edilen dans çeşiti olan striptiz son modadır. Bu nedenle en çok ilgiyi striptizci dansçılar görmektedir. Bu dansçılar genel olarak bir direk üzerinde ve ya bir alanda yavaş yavaş eşyalarını çıkarmasıyla oluşur. Bu dans gösterilerini sizlere özel olarak dansçılarımız sunmaktadır. Firmamız bünyesinde sizlere özel bayan ve bay dansçılar bulunmaktadır. Bu dansçılarımız sizlere özel olarak eğitilmekte ve son modern gösteriler ile sizlere sunulmaktadır. Bu nedenle sizlerde özel geceleriniz için bizler ile irtibata geçin.

Dansçı Kiralama Fiyatları Neye Göre Değişir

Özel günlerinizi daha renkli ve daha eğlenceli yapmak istiyorsanız sizlerde bu gecelerinize özel dans gösterileri sunabilirsiniz. Sizlerde özel danslar ve dans gösterileri sayesinde bu gecelerinizi daha eğlenceli ve daha unutulmaz hale gelir. Ancak bu dansçı kiralama fiyatları aralıkları firmalara göre değişim gösterebilir. Özellikle bazı firmalar sizlere hafta sonlarında ve ya yılbaşı gibi özel günlerde daha fazla fiyat isteyebilirler. Hatta bazı dans gösterilerinin özel olduğunu söyleyip sizden ekstra para alabilirler. Ancak bizim firmamız içerisinde her dans size özel olduğu için hiçbir şekilde dansçı fiyatlarımız bir oynama söz konusu olmaz. İstediğiniz dans gösterisinin istediğiniz zamana hep aynı fiyata bulabilirsiniz.

Dansçılar İle Gecelerinize Renk Katın

Sizlerde bu özel gecelerinizde hem kendinizi hem de misafirlerinizi daha iyi eğlendirmek için bu gecelerinizi dansçılar ile süsleyin. Sizlere özel birçok çeşit dans gösterisi bulunan firmamız sayesinde artık sizleri de unutulmaz anlar beklemektedir. Bu yüzden sizlerde bu özel gecelerinizde bizleri arayın ve unutulmaz anların tadını çıkarın.

HOMM KOZMETİK
 homm kozmetik ürünleri