• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905327675775
  • https://www.instagram.com/dansozkiralamaa/
WHATSAPP TIKLA BAGLAN

alo dansöz hattı


 

 

 Site Haritası
Dansöz kiralama

Bayan Dansçı Kiralama Fiyatları

 bayan dansçı kiralama fiyatları Bayan Dansçılar İle Gecelerinize Renk Katın

Özel bir geceniz ya da özel bir partiniz varsa artık sizlerde eğlencenizi daha fazla artırabilirsiniz. Yapacağınız bayan dansçı kiralama yöntemleri ile artık geceler daha eğlenceli hale geldi. Sizlerin isteklerine göre belirlenen dansçılar sayesinde istediğiniz gösteriler geceniz sunulmaktadır. İsterseniz doğum günlerinizde isterseniz bekarlığa veda partilerinizde her türlü dansçı ve dans gösterisi sizlere sunulmaktadır. Sizlerde bu fırsatlardan yararlanarak partilerinizin daha unutulmaz olmasını sağlayabilirsiniz. Dansçılar partinize ayrı bir renk ve görüntü katar. Bu sayede sizlerde kendiniz müziğin ritmine bırakır ve eğlencenin tadını alırsınız. Sizlere hizmet veren firmamız içerisinde birçok bayan dansçı bulunmaktadır. Sizlerde bu dansçılardan partinize çağırabilir ve eğlenceyi daha fazla artırabilirsiniz. Sizlere özel olarak birçok çeşitli sayıda dans gösterisi ve dansçı secenekleri sunulmaktadır. Partinizin konseptine göre istediğiniz dans gösterisinizi seçebilirsiniz. Bekarlığa veda partiniz için striptiz ve ya düğünlerinizden sonra ki eğlencelerde dansöz çağırarak eğlencelerinizi 2 katına çıkarabilirsiniz. Bu nedenle sizlerde özel geceleriniz için bizleri arayın daha sonra pişman olmayın.

Bayan Dansçı Kiralama Fiyatları Nasıl Değişir

Sizlerde dansçılar ile gecelerinize daha fazla eğlence katmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey bir dansçı çağırmaktan geçer. Ancak bu bayan dansçı kiralama fiyatları belli özelliklere göre değişir. Özellikle istenen dans gösterileri ve dansların yapılaçağı günlere göre fiyatlar biraz artış göstermektedir. Özellikle hafta sonlarında ve yılbaşılarında yapılacak gösteriler biraz daha farklı fiyatlarda olmaktadır. hatta seçeçeğiniz dans türüne göre fiyatta artış görülebilir. Ancak firmamız sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmak için bayan dansçı fiyatlarında herhangi bir fiyat artışı yapmaz. Sizler için her türlü gösteri ve dans imkanına sahip firmamız sizler için sabit fiyat bulunmaktadır.

Dans Gösterileri Neye Göre Değişir

Eğer bekarlığa veda partisi yapacaksanız bu gece en uygun dans gösterisi hiç şüphesiz striptiz gösterilerdir. Erkeklerin daha çok ilgisini çeken bu dans ile sizlerde güzel anlar gecirebilirsiniz. Ya da alkol masasında yapılacak özel geceler için her zaman dansçz en çok tercih edilen modellerdir. Sizlerde bu tip durumlarda bizleri arayın sizlere en uygun dans modelini sunalım.

HOMM KOZMETİK
 homm kozmetik ürünleri